.

.

ГОЛЕМО МОМЧЕ Гел за Бричење 100ml / 3.38 floz - Збогатен со Алое Вера - произведено во Италија

ГОЛЕМО МОМЧЕ Гел за Бричење 100ml / 3.38 floz - Збогатен со Алое Вера - произведено во Италија

DEN 480.00
Залиха

Највисок квалитет Гел за Бричење рачно изработени во Сицилија, во Уметничките Лабораторија во близина на Палермо.Врз основа на природни Алое Вера - хидрира кожата и да работат како природен антисептик.Алое гел има moisturising и смирувачки ефект, оставајќи ја кожата свежа, хидрирани, и rejuvenated.Целосно проѕирен - ќе се види точно каде сте го бричат, совршен за контура и побезбедно.Патуваат безбедно - цевка е 100ml, нема да бидат одземени од страна на безбедносните на аеродромот.Се применуваат умерена количина на гел на влажна кожа.После бричење rince со многу топла вода.Цртеж инспирација од неговите Сицилијанската потекло, ГОЛЕМО МОМЧЕ производи се комбинираат богати, природни состојки, како Сицилијанската маслиново и бадемово масло, восок од пчели и шеј масло да се создаде супериорен кожа и коса производи за нега кои работат во хармонија со природен на кожата елементи.

R

Избор на клиент