.

.

BundleZ-4-FanZ Ѕвезди во Рамките Ѕвезда Ѕид Монтирани 3D Ефект Картон Исечок Фан Пакет 67cm x 67cm Вклучува 8x10 Фото

BundleZ-4-FanZ Ѕвезди во Рамките Ѕвезда Ѕид Монтирани 3D Ефект Картон Исечок Фан Пакет 67cm x 67cm Вклучува 8x10

DEN 804.00
Залиха

ВКЛУЧУВА ЅВЕЗДА ФОТОГРАФИЈА!Исклучиво да ти донесе од страна на Bundle Z-4-Fan Z (R), со исечок ќе добие дарежлив 25x20cm сјаен финиш стилизирани фото на планетата земја професионално произведена и отпечатена на премија, горниот крај архива на квалитетот на Fujifilm брендирани фотографска хартија.Исечок Големина : 67cm x 67cm.Assembles и огради далеку за лесно складирање во секунди.Само Поддршка.Погоден за подароци, спална соба декорација, домашен театар декорација, ѕид декорација, дете спални соби, канцеларија клупи и партии.Stargazers ќе љубов оваа ѕвезда во облик на ѕид картон исечок кој најубаво се покажува multicoloured универзумот со милиони ѕвезди!Тоа сега може да ѕвезда на вашиот ѕид и да леле што секој пат кога ќе одиме во собата.Карактеристики на производот : велика БРИТАНИЈА произведени product Measures : 67cm Високи x 67cm Wide Depicts Ѕвезди во рамките Ѕвезда Изработени од високо квалитетни fluted cardboard Folds надолу за лесно storage Perfect за настани, како и подароци за навивачите и collectors Pops надвор од ѕидот преку посебна кутија закачалки на задната страна да даде зачудувачки 3 D effect Worldwide брзи превозот преку следи courier Check надвор повеќе на нашиот Простор тематските Ѕид Уметност Картон Cutouts.

R

Избор на клиент