.

.

CALIDAKA Флорални Обрачот Венец Геометриски Жица од Железо Мрежа Обрачот Рамка и Вештачки Зголеми Цвет Гарланд со LED Ѕвезда Светлина String Гарланд за Свадба Позадина Пар

CALIDAKA Флорални Обрачот Венец Геометриски Жица од Железо Мрежа Обрачот Рамка и Вештачки Зголеми Цвет Гарланд

DEN 215.76
Залиха

Издржливи : направен од led диоди бакар string светлина и вештачки се зголеми.Lifelike цвет форма и богата боја појавување, погоден за различни прилики.Цвет може да бидат обесени насекаде, преносни и удобен.Различни сцени : ние ги користиме железо, пластика, свила крпа, и трајни кука може да се одржи безбедно да виси на ѕидот.Стави во вашиот ходникот, кујна, во близина на тв, слики или слика, ходникот, градина, дневна соба, dinning соба.LED светла : доаѓа со стрингови на LED светло, и акцентирани со faux цвет што се отстранува и да се прилагоди.Совршен за кафулиња, барови, bistros, пекари, свадби и празнувањето како ноќта на вештерките, божиќ, денот на вљубените.Декоративни : pastoralism дизајнирање, креирање дека волшебната природа сценографијата на вашето место.Тие ќе бидат прекрасна виси во кревет, или во текот огледало, прозорецот!Се направи совршен допир на стара шик до вашиот дом оркестарот.Уникатен подарок : ние обезбеди тетрапак пакување и можете да ги красат нашите производи со исклучителна хартија за завиткување или панделки.Оваа новина цртан филм светлина е уникатен подарок за девојчиња,пријатели,дами во божиќ, за нова година, за роденден, забава, перформанси, специјални прилики, итн.Ѕидот Виси : Ние ги користиме железо, пластика, свила крпа, и трајни кука може да се одржи безбедно да виси на ѕидот.Гроздобер : Направи совршен допир на стара шик до вашиот дом оркестарот.LED Светла : Доаѓа со стрингови на LED светло, и акцентирани со faux цвет што се отстранува и да се прилагоди.Различни Сцени : Стави ги во вашиот ходникот, кујна, во близина на ТВ, слики или слика, ходникот, градина, дневна соба, dinning соба.Примена : Совршен за кафулиња, барови, bistros, пекари, свадби и празнувањето како ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените.Спецификации : Тип : A, B,C, D, EMaterial : Железо, Пластика, Свила Cloth Iron Мрежа(L*W) : За 20x20cm/7.87x7.87inch Battery : Копчето Батеријата(вклучени)Пакет се Вклучени : 1pc x String Light1pc x Hook1pc x Железо Mesh1pc x Вештачко Цвеќе.

R

Избор на клиент