.

.

LED Драјвер 50.4 W 48V 1050mA ЗЗК-60-1050 Meanwell AC-DC SMPS ЗЗК-60 Серија ЗНАЧИ И В. В Напојување

LED Драјвер 50.4 W 48V 1050mA ЗЗК-60-1050 Meanwell AC-DC SMPS ЗЗК-60 Серија ЗНАЧИ И В. В Напојување

DEN 420.00
Залиха

Ниската цена економски тип IP67 LED осветлување се користи водоотпорен моќ, можат да го издржат моментален 300 VAC ненадеен бран на текст од 5 секунди, -30~70o C широк работи прстен температура опсег.Погоден за употреба на LED осветлување или LED електронски билборд.Излез 50.4 W 48 V 1050m A.Вистински инвентар и брза испорака.Типичен Стандард превозот е за 7-12 дена, повеќе од 2kg можно брод од страна на DHL / ФЕДЕКС за 3-5 дена. 100% оригинални,Ние може да се провери сериски број на meanwell веб-сајт.Ние не веруваме во евтини и весели.Прифатлива цена да се обезбеди квалитет и услуга.Купи тоа сега,заштеда на време,спаси живот.Оваа ставка ќе брод ЗЗК-60-1050*1pcs + Бесплатен дар,уживаат во шопинг и се најдобро!.Оваа ставка ќе брод ЗЗК-60-1050*1pcs + Бесплатен дар,уживаат во шопинг и се најдобро!.

R

Избор на клиент