.

.

KAPUCTW Ѓердан Транспарентен Airbag за Samsung Галакси A22 4G Случај 6.4 - Моден Јасно TPU Мобилен Crossbody Телефон Мобилен Капакот на Држачот со Папочната Врвка за Врат Lanyard, Заштитна

KAPUCTW Ѓердан Транспарентен Airbag за Samsung Галакси A22 4G Случај 6.4 - Моден Јасно TPU Мобилен Crossbody Телефон

DEN 239.76
Залиха

Практична Crossbody Дизајн : кабелот има вкупна должина од 160 см.На KAPUCTW СЛУЧАЈ на промени како што се справи со нашиот најголем користи сопственост.Со две точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard ремени.Ве молиме забелешка : ѓердан се собраа во со рака. Монтажни Синџир Рака : кабелот е произведен од стабилна најлон и метал шарки е направен на златно-обоените месинг.Пакет содржи : 1 x, Samsung Galaxy A22 4 G Јасно Транспарентен Случај+ 1 x Crossbody Ѓердан Рака Lanyard.Или сте само може да се земе телефонот надвор од случајот.тоа може да се прилагоди за да ја саканата должина флексибилно.Можете да го отстраните прашка ако не ви е потребна.поставените рамка и на рабовите на камерата отворот подобрување на заштитата за двете екран и камера.На прилагодливи рака ви овозможува да одлучите за себе си како сакате да го носат вашиот мобилен телефон; низ телото или како ѓердан. Избор на боја јажиња за да изберете од.Така можете да го носат овој lanyard случај околу вашиот врат или crossbody,вашиот Телефон е секогаш безбедно со вас.Ние не може да гарантира интегритетот на вашите индивидуални паметен телефон.KAPUCTW СЛУЧАЈ : оригинални додатоци.Без разлика дали е за танцување, готвење, на работа, или во одење, на KAPUCTW СЛУЧАЈ е корисно за ситуации кога се hands-free е потребно.

R

Избор на клиент