.

.

Bsorby Dustproof Ткиво Складирање Кутија Брише Фармацевт Случај, Ткиво Складирање Носителот со Капак за Домашна Канцеларија Биро Автомобил

Bsorby Dustproof Ткиво Складирање Кутија Брише Фармацевт Случај, Ткиво Складирање Носителот со Капак за Домашна

DEN 279.36
Залиха

✅Функционална & Погодно : Влажно брише отвори по употреба лесно ќе валкани од прашина и други расипува, оваа кутија за да може ефективно да ви помогне да се избегне таков проблем. ✅Издржливи : гумен печат гаранции влажна.Не-пропадна нозе се спречи удира и лизгање, додека цврсти пластични е лесно да се чисти. ✅Бебе Безбедност : Направен од ПВЦ, BPA-free и phthalate без пластика за грижете се-слободно менување пелена решенија. ✅Сестраност : Одговара на повеќето пелена caddies на пазарот. ✅Голем Капацитет : се Вклопува до 100 брише пондерирана плоча укина еден избрише на време и силиконски заптивка држи брише свежо и влажно. 1. Функционална & Погодно : Влажно брише отвори по употреба лесно ќе валкани од прашина и други расипува, оваа кутија за да може ефективно да ви помогне да се избегне таков проблем.2. Издржливи : гумен печат гаранции влажна.Не-пропадна нозе се спречи удира и лизгање, додека цврсти пластични е лесно да се чисти.3. Бебе Безбедност : Направен од ПВЦ, BPA-free и phthalate без пластика за грижете се-слободно менување пелена решенија.4. Флексибилност : Одговара на повеќето пелена caddies на пазарот.5. Голем Капацитет : се Вклопува до 100 брише пондерирана плоча укина еден избрише на време и силиконски заптивка држи брише свежо и влажно.Известување : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата color Please овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење Спецификации : Материјал : PPSize : за 18.5 x 12.2 x 7cm Color : Како на сликата show Include : 1 x Ткиво Кутија Случај.

R

Избор на клиент