.

.

Маскирна 80% Памук Тери Пот Wristband за Спорт и Повеќе

Маскирна 80% Памук Тери Пот Wristband за Спорт и Повеќе

DEN 119.76
Залиха

Големина Тип : 2.5 инчен x 2.5 инчи / околу 6.25 cm x 6.25 cm(еднаш големина одговара на повеќето).Одлично за сите спортови; Апсорбира потта ефикасно ; Мека тери-крпа, многу абсорбента.Влакна содржина : 85% Памук, 8% Еластичен, 7% Најлон.Издржливи и Перат(Рака мие препорачува).Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. 2.5 инчен Маскирна стил на Зглобот Sweatband за спорт, лов, камп и пешачење.Една големина одговара во повеќето Мажи, Жени, Момчиња и Девојки.

R

Избор на клиент