.

.

Девојки Солидна Боја Лесен за употреба Коса, Плетенка на Косата Стил Алатка Headdress Бран Коса, Плетенка Клип Коса Braider Ролери Коса, Плетенка Носителот DIY Headband(бела)

Девојки Солидна Боја Лесен за употреба Коса, Плетенка на Косата Стил Алатка Headdress Бран Коса, Плетенка Клип

DEN 96.48
Залиха

Тип На Производ : Бран Коса, Плетенка Клип.Материјал : Пластика.Големина : 18.5*2.5 cm.Лесен за Користење : Лесен за употреба, можете да добиете нови фризури во неколку минути, заштеда на вашето време.Тоа може да биде запознаен да се користи за прв пат, и тоа ќе биде многу удобен и брз по повтори квалификувани.Мини компактна големина, може да се стави во вашата чанта, лесен за носење и чување.Пакет Содржи : 3 Pcs/set*Бран Плетенка на Косата Клипови.Големина : 18.5*2.5 cm Material : Plastic Package содржи : 3 Pcs/set*Бран Коса, Плетенка Clips Color : Како shown Product Тип : Бран Коса, Плетенка Clip Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Боите може да биде мала разлика за различни monitor display.

R

Избор на клиент