.

.

10 Компјутери Транспарентен Акрилик Шминка Стапови Кал Мешање Алатка Маска Шпатула DIY Лицето Убавина Шминка Алатка Преносни Маска Стап Козметички Маска Лажица Spatula

10 Компјутери Транспарентен Акрилик Шминка Стапови Кал Мешање Алатка Маска Шпатула DIY Лицето Убавина Шминка Алатка

DEN 167.76
Залиха

Материјал : Акрил, поставен на светлината под светлината, и неговото кристално јасно ќе додадете сјај на вашиот живот.Погоден за : погоден за маскирање маска суштина, маска кал, маска, итн.Тоа може да се шири рамномерно и рамномерно, без да се трошат.Исто така, добра алатка за мешање и примена на маски, суштината, лосиони и слично.Удобен : Тоа може лесно да одберам на точниот износ на креми, серуми, итн.без месинг до твоите раце, право големина и удобен зафат.Лесен за чистење : Мие, еднократно, лесен за употреба и чиста.Исплакнете темелно по употребата и чувајте се исуши.Може да се користи постојано.Функција : маската се држиме може да се отстрани козметика од тегла за да се намали нередот и чувајте го на чиста.Тоа е совршен шминка алатка и лесен за чистење по употребата.Опис на производот : таа Е прекрасна лицето убавина нега на кожата алатка за жени, девојки и мажите.Тоа е една лажица совршен за тест, се меша или да го применуваат козметика или за нега на кожата производи (како што се маски, креми, гелови, серуми, итн.).Боја : Clear Material : Acrylic Size : Должина 7.7 cm * Width1.4 см.Пакет Вклучувајќи : 10 Компјутери Лицето Маска Мешање На Шпатула.

R

Избор на клиент