.

.

MEIJIA Тешки Водоотпорен Изградба Алатка Појас, Работа Престилка,Алатка Торбичка,Алатка Носителот Работа Организатор Со Поли Веб Залог Брзо Ослободување Тока

MEIJIA Тешки Водоотпорен Изградба Алатка Појас, Работа Престилка,Алатка Торбичка,Алатка Носителот Работа Организатор

DEN 479.76
Залиха

Повеќе за складирање цел појас : Голем капацитет и функционални : може да се одржи на хардвер алатки, градинарски алатки, електрични алатки, автомобил алатки и многу други алатки.Посебни дизајнерски детали : наменета за професионални трговци кои работат на височини и да одат на долги растојанија на дневна основа.Ергономски дизајн и супериорен материјал : добар квалитет, многу светлина, разновиден, силен и здрав.Удобен за носење.Materiel е со висок квалитет и водоотпорен.Лесна за Носење дизајн : Лесна за Носење дизајн обезбедува за едноставни корекции и лесно складирање без одлевање содржина.Засилен Крои-секој заеднички дел е двојно или тројно stitched за максимална издржливост да трае со години да дојде.Мулти-индустриската примена под differet користење услови.Конструиран Elextronic Системи Вибрации Ststems Сензор Опрема.Земни Станици за Одбрана Примена на Механички и Одржување tools.Пиштол заштита.Голем Капацитет На Располагање.На мултифункционален алатка торба во собата може да се одржи алатки на различни големини, како клешти, ножици, screwdrivers, итн.Голем капацитет да ги исполни вашите складирање потреби.Премиум шевови на целиот алатка телото го прави торба исклучително тешки и долготрајни.Нема потреба да се грижите за вашиот алатка торба добива оштетени или кршење додека во употреба.Поли Веб Залог Брзо Ослободување Тока за лесно организација.Алатки се лесно и удобно достапни поради остане отворен врвот додека ги користите.

R

Избор на клиент