.

.

Hillman Хардвер Essentials 851930 Кука Latch со Staples Цинк 4

Hillman Хардвер Essentials 851930 Кука Latch со Staples Цинк 4

DEN 100.56
Залиха

Одлично за светло должност затворачи и често се користи во дворот да се затвори светлина портата или фрли.Главен помага за стабилизирање на портата кука престане да обезбеди подолго траење задржете.Стејплс има остар око поени кои можат да се гризе дрво лесно и брзо.Издржливи Челик материјал се обезбедува крајната во отпорност на корозија.Пакетот вклучува инструкции и сите монтажа хардвер.Цинк Заврши.Опис на производот Хардвер Essentials Кука и Око Брави со Staples се одлични за latching гејтс, кабинети, врати, и повеќе.Овие робусни брави се лесни за употреба.Употреба на два staples да се одржи и latch вашиот кука во место.Инсталација совет : вежба пилот дупка пред да се користат.Од Производителот Портата Куки може да се користи за да се latch портите или врати.Тие имаат остро око поени кои можат да се гризе дрво лесно и брзо.Главен може да помогнат за стабилизирање на портата кука и да се обезбеди траен задржете.

R

Избор на клиент