.

.

balacoo Аквариум Св Правосмукалка Риба Резервоарот за Вода Промени Мини Св Чакал Чистење Млазницата за Дома Риба Резервоарот Cleaning Tool

balacoo Аквариум Св Правосмукалка Риба Резервоарот за Вода Промени Мини Св Чакал Чистење Млазницата за Дома Риба

DEN 273.36
Залиха

Добар квалитет, многу издржливи и носат-отпорни, лесно за чување и еднократно.Може да биде дадена како подарок на вашето семејство или пријатели кои имаат риба резервоарот.Погоден за мали риби резервоарот за употреба, многу е лесно да се инсталира и користи.Направени од премиум материјалот, многу издржливи и отпорност на абење за долго време се користи.Многу лесно и едноставно да се промени вода, правење на вашиот риба резервоарот чиста.Description This производ е риба резервоарот мини вода промени во собата.Тоа е направен од високо квалитетни и практични пластичен материјал, кој може да го користите за подолг рок.Обезбеди погодности за вашиот секојдневен риба резервоарот за одржување.Практична и професионална употреба.Карактеристики - Боја : Избрани Боја.- Материјал : Пластика.- Големина : Околу 10.00 X4.00 X4.00cm/3.93 X1.57 X1.57inch.- Пакување големина : За 12x20x6cm/4.72x7.87x2.36inch.- Направени од премиум материјалот, многу издржливи и отпорност на абење за долго време се користи.- Погоден за мали риби резервоарот за употреба, многу е лесно да се инсталира и користи.- Многу лесно и едноставно да се промени вода, правење на вашиот риба резервоарот чиста.- Добар квалитет, многу издржливи и носат-отпорни, лесно за чување и еднократно.- Може да биде дадена како подарок на вашето семејство или пријатели кои имаат риба резервоарот.Пакет Including1 x мини вода промени во собата.

R

Избор на клиент