.

.

VIVOSUN 6 Инчен 390 CFM Внатрешно Дуктус Фан со 6 Инчен Јаглероден Филтер Smelliness Контрола со Австралија Богородица Јаглен

VIVOSUN 6 Инчен 390 CFM Внатрешно Дуктус Фан со 6 Инчен Јаглероден Филтер Smelliness Контрола со Австралија Богородица

DEN 3839.76
Залиха

Моќен Проток на Воздух Фан : Тешки притискање компресор со брзината на вентилаторот на 2550 ВРТЕЖИ во минута за проток на воздух од 390 CFM; Става од само 37 d B ниво на бучава; воздухот се Движи низ вашата целна локација ефикасно за оптимална вентилација.Супериорен Јаглероден Филтер : 1050+ РК 48 Австралиската Богородица Јаглен Кревет; Димензии : 6" x 18".Ефективна Smelliness Контрола : јаглероден филтер елиминира некои од најпознатите несакани smelliness, луто мирис и particulates од затворен расте шатор, хидропоника расте соба.Бесплатни Пред-филтер се Вклучени : Ние препорачуваме да го замени пред-филтрирање на секои 6 месеци или по завршувањето на секој расте циклус.Повеќенаменски Апликации : Кујни, бањи, расте соби, расте шатори, итн. 1050+ Австралиската Богородица Јаглен Кревет.Reversable филтер прирабница и база за подолг живот.Внатрешниот и надворешниот мрежа обезбедува 53% отворен простор за зголемување на проток на воздух.Вклучува променливи пред-филтрирање и јаглероден филтер појаси.VIVOSUN внатрешно дуктус фан помага со вентилација прашања.Овој фан е изграден издржливи, работи непречено и тивко.Издржлива пластика фан домување и ножеви за исклучително ниско ниво на бучава; Променлива брзина на контролер за лесно фан на брзото прилагодување.VIVOSUN е јаглероден филтер користи активниот јаглен, што значи секој молекул на јаглерод е magnetically обвинет за привлекување на полагање молекули, без разлика дали тие се smelliness или други нечистотии.Нашата Австралиска Богородица Активиран Јаглерод е на добар квалитет и ќе трае повеќе години. 1050+ Австралиската Богородица Јаглен Bed Reversable филтер прирабница и база за подолго life Inner и надворешниот мрежа обезбедува 53% отворен простор за зголемување на воздухот flow Includes променливи пред-филтрирање и јаглероден филтер појаси.

R

Избор на клиент