.

.

KISMETICS - Голема Бања Pouf за Ексфолиране Кожата и Телото се Мијат, Голема Бања Туш Сунѓер, Мрежа Loofah Топката Создава Богата Пена, Бања Сунѓерот за Мажите и Жените (3 Pack 40g/p

KISMETICS - Голема Бања Pouf за Ексфолиране Кожата и Телото се Мијат, Голема Бања Туш Сунѓер, Мрежа Loofah Топката

DEN 278.16
Залиха

KISMETICS - Нежно Подмладување : KISMETICS големи туш сунѓерот помага да го оживее вашиот кожата со нежно exfoliating додека ги мие.Мртвата кожа е отстранет за блескав резултати.Кожата се чувствува мека и еластична по употребата.KISMETICS - Создава богата пенливата и Спаси Suds : KISMETICS' густа меки ПВЦ мрежа loofah туш сунѓерот тегови 40g секој.Бања pouf работат до луксузен пенливата, а исто така се штеди до 25% во однос на употребата на сите сапуни, гелови и, телото мие.KISMETICS - Чиста и Сува Брзо : Лесно се измијат бања гел и сапун на бања туш pouf од само плакнење.На плетенка јамка дизајн на оваа бања loofah pouf го прави лесно да се откажам и да се исуши.KISMETICS - Ова мека exfoliating тело scrubber е погодна за Жени, Мажи и Деца.На 3-pack loofah сунѓерот поставите доаѓа во три бои, совршени за да ги споделите со семејството.KISMETICS создаде Само-Грижа Essentials за да се помогне во здрава чешлање рутини за дома бањата повлекување.KISMETICS беше дизајниран со вас во умот.Пакувани се убаво, тоа е СОВРШЕН ПОДАРОК за себе или за вашите најблиски.Овие loofah бања Poufs се нежни за чистење и exfoliating ефикасно, кои ви даваат мека мазна кожа.Густа меки мрежа на loofah туш сунѓерот го прави тоа држи добро и создава богата пенливата со само мала количина на туш гел или сапун.

R

Избор на клиент