.

.

Harilla Pin Перница Домати 7 см Пена, Pin Перница, Крпеница Pin Носителот

Harilla Pin Перница Домати 7 см Пена, Pin Перница, Крпеница Pin Носителот

DEN 167.76
Залиха

Дијаметар : Прибл. 7cm / 2.75 инчи.Прекрасна Домати облик, тоа е атрактивна и око-фаќање.Уникатен Јагода Капки, тоа е safty и лесно да се носат.Совршен подарок за шиење ентузијасти, почетници,crafters и така натаму.Материјал : Крпа, Пена подлога.Опис : - Прекрасна Домати облик, тоа е атрактивна и око-фаќање - Уникатен Јагода Капки, тоа е safty и лесно да се носат - Совршен подарок за шиење ентузијасти, почетници,crafters и така натаму. - Материјал : Крпа, Пена подлога - Дијаметар : Прибл. 7cm / 2.75 inch Package Вклучува : 1 Парче Домат Pin Cushion Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент