.

.

Ladieshow Круг Делови Менгеме Завртка M4 Фиксна Монтажа База Вратило Стегање Додатоци 3302-0032-0025 25мм за Роботика Монтажа Седиште Стегање

Ladieshow Круг Делови Менгеме Завртка M4 Фиксна Монтажа База Вратило Стегање Додатоци 3302-0032-0025 25мм за Роботика

DEN 243.36
Залиха

Овој круг дел менгеме ви овозможува да ја прилагодите на axial и радијална позиција на парење компонента.Стегање механизам може да се постигне една фирма и не‑деструктивни врска помеѓу круг делови.Користете четири завртки M4 да се утврдат деловите со преку дупки на вашиот проект, лесно и стабилна инсталација.Стегачот може да биде цврсто фиксиран за цевки, шахти, мотори и други предмети преку соодветните надворешен дијаметар.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, со висока цврстина и отпорност на корозија, мала деформација.Спецификација : Предмет Тип : изборен Круг Делови Менгеме Модел : 3302-0032-0025 Материјал : Алуминиум Завртка Дупка : M4 x 0.7 mm Внатрешен Дијаметар : Прибл. 25мм / 1in Надворешниот Daimeter : Прибл. 58mm / 2.3 во Дебелина : Прибл. 8mm / 0.3 во Цел : да се Користи во областа на роботиката, монтажа седиште стегање механизам приклучок Пакет Листа : 1 x Круг Делови се Стега.

R

Избор на клиент