.

.

AR Земја Продавница Метал Камин Екран Селски Дом во Кабината Куќа Сцена - Ложа Стил

AR Земја Продавница Метал Камин Екран Селски Дом во Кабината Куќа Сцена - Ложа Стил

DEN 3356.40
Залиха

Направен од метал mesh.Прав обложен за ' рѓа отпор.Кафеава Боја.Мерки : 40.00" x 7.50" x 31.25 ". 3 панели пати-во можност.Оваа 3 панели камин екран карактеристики одлични детали и убава глетка на мирна и атмосфера кабината во шумата.Опкружен со борови дрвја и борови шишарки, овој екран доаѓа да живее кога огнот трепка од каминот.Тоа е двојно-во можност, здрав и подготвен за да го додадете вашиот дом, кабината, или поднесување на западен оркестарот.

R

Избор на клиент