.

.

Dsxnklnd Кујнската Крпа Сушење Управување со Телефонот Носителот Бар Виси Utensil Организатор Складирање Багажник

Dsxnklnd Кујнската Крпа Сушење Управување со Телефонот Носителот Бар Виси Utensil Организатор Складирање Багажник

DEN 561.36
Залиха

Изработени од АБС материјал, кој не се плаши од rusting во места со тешки влажност во кујната.Ѕидот виси дизајн и голема тежина капацитет за лесно монтирање и чување на повеќе предмети.Не е анти-лизга подлога под него, која ќе не нула керамичка плочка површината, поради високо-квалитетна ABS материјал.Дојде со мобилен телефон носителот, тоа не само што може да се користи за чување на крпи и одвод на вода, но, исто така, може да поставите мобилни телефони или продавница други мали предмети.Лесен за чистење и ќе не contaminate маса врвот по втор пат.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Изработени од АБС материјал, кој не се плаши од rusting во места со тешки влажност во кујната.Дојде со мобилен телефон носителот, тоа не само што може да се користи за чување на крпи и одвод на вода, но, исто така, може да поставите мобилни телефони или продавница други мали предмети.Ѕидот виси дизајн и голема тежина капацитет за лесно монтирање и чување на повеќе предмети.Лесен за чистење и ќе не contaminate маса врвот по втор пат.Не е анти-лизга подлога под него, која ќе не нула керамичка плочка површината, поради високо-квалитетна ABS материјал.Спецификација : Тип : Крпа Сушење Рек Материјал : ABS Карактеристики : Крпа Сушење Багажник, Крпа Виси Носителот, Кујна Организатор Складирање Рек Димензија : стан.27x7.5x6.2cm/10.63x2.95x2.44in Боја : Бела Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Крпа Сушење Решетката.

R

Избор на клиент