.

.

JOEAIS 15 во 1 Целосна се Соочуваат со Големи Димензии Респираторните,Обновливи Целосна Лицето Маска ,Широко Поле на Гледање,Широко се Користи во ,Боја spary, Декорација Р?

JOEAIS 15 во 1 Целосна се Соочуваат со Големи Димензии Респираторните,Обновливи Целосна Лицето Маска ,Широко Поле

DEN 911.76
Залиха

Совршен за итни случаи и изложеност на хемиски агенси или индустриски vapors.Топ подарок за мажите. ●Со флексибилни поклопец, поклопецот совршено се вклопува во било лицето форма.Сеопфатна анти-магла прскање може да се спречи упаѓањето на мали супстанции.Топ подарок за мажите.Можете исто така да изберете замена на филтер преку JOEAIS-НАС.Доаѓа со 5 парови на филтер памук за вашиот замена.Бајонет собранието дизајн - На кертриџ и филтер за памук се лесно да се инсталира и расклопување, Пакување листа : 1 x полно лице респираторните; 2 x Филтер Кутии ; 2 x 501 филтер маска; 10 x 5 N11 Филтри Памук,Ние сме посветени на обезбедување дека сте 100% задоволни.Целосната се соочуваат со капак и се на рака се вклопуваат повеќето глава големини и се наменети за тесна и удобно носење. ●Еден начин воздух излезот вентил се отвора само кога ќе издишување, ефикасно спречување на истекување на воздух.Направени со висок квалитет со силиконска за да се обезбеди чиста, херметички печат на вашето лице. ● Тоа може да биде прилагоден за вашата употреба навики со прилагодување на должината на headband. ●Headbands се лесно да се прилагоди и удобен за носење.Совршен за итни случаи и изложеност на хемиски агенси или индустриски vapors.Обновливи дизајн.Изграден да обезбеди чист воздух и да го заштити вашето лице од летање остатоци.Можете да ги видите работите надвор јасно.Изграден да обезбеди чист воздух и да го заштити вашето лице од летање остатоци.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Ефективна штит против силни мириси и опасни гасови.

R

Избор на клиент