.

.

N/ A Underbed Голем Капацитет За Складирање Торба - Срце Облик На Дрво Велосипед Балони Ватенка Облека Организатор Декорација Расклопна Патент Се Движат Tote

N/ A Underbed Голем Капацитет За Складирање Торба - Срце Облик На Дрво Велосипед Балони Ватенка Облека Организатор

DEN 479.52
Залиха

❀【Голем Капацитет】големината на под кревет складирање бин е 27.6x19.7x11inch, што е доволно голем да ги чува сите работи што сакате да се стави, како што се зима јоргани, тенка јоргани, перници, кукла облека, џемпер, утешителот, итн. ❀【Високо-квалитетни Материјали】Овој под кревет складирање бин е направен од високо-квалитет најлон, што не е лесно да рипувате дури и по повторна употреба, и е лесно да се чисти и да се свитка.Под кревет складирање бин има висок носивоста дека е издржлив. ❀【Здрав Справи со】Овој под кревет складирање бин усвојува засилен шиење на рачка, која може да се врши и не е лесно да се скршени во текот на движи процесот. ❀【Уредно Чување】под кревет складирање бин има транспарентен страна каде што ќе можете место картички, па можете да го најдете она што го сакате без отворање на тоа, кој е лесно да го решите, продавница, удобен и лесен за употреба. ❀【Совршен Подарок】симпатична складирање торба е специјален подарок за себе, семејството и пријателите, што е одличен housewarming подарок.Здрав голем капацитет Срце Облик на Дрво Велосипед Балони складирање торба Се сеуште проблематичен со неуредна работи?Се уште се загрижени за огромна сума на работите што не може да се одржи, кога ќе се движи?Ајде да ги разгледаме во нашата најмногу грижете се-слободен ватенка складирање торба!Предност Штити вашите предмети од нечистотија и вода.Транспарентен пвц странични џебови направи вашиот складирање повеќе погодно.Голем капацитет ватенка складирање бин им овозможува на вашите омилени предмети да се чуваат, заштеда на простор во вашата соба.Применливи Места Можете да го користите кога сте кампување, се движат, или на патување.Можете да го користите како подарок за вашето семејство и пријатели.Можете да ги зачувувате товар duffel џамбо, ќебе, кукла облека, перница, ќебе, облека, џемпер, утешителот и други предмети што сакате да ги зачувате во плакарот, спална соба, под кревет, утешителот, спална соба, постелнина.

R

Избор на клиент