.

.

ТОМ - Вакуум Пумпа За Audi TT Quattro 2012-2013 За ФОЛКСВАГЕН Буба 2006-2014 За ФОЛКСВАГЕН Голф 2010-2014 За ФОЛКСВАГЕН Jetta 2005-2013 За ФОЛКСВАГЕН Passat 2012-2014 За ФОЛКСВАГЕН Зајакот 2006-2009 07K145100B

ТОМ - Вакуум Пумпа За Audi TT Quattro 2012-2013 За ФОЛКСВАГЕН Буба 2006-2014 За ФОЛКСВАГЕН Голф 2010-2014 За ФОЛКСВАГЕН

DEN 1315.20
Залиха

За Audi TT Quattro 2012-2013 За Фолксваген Буба 2006-2014 За Фолксваген Голф 2010-2014 За "Фолксваген" Jetta 2005-2013 За "Фолксваген" Passat 2012-2014 За "Фолксваген" Зајакот 2006-2009. Производителот Дел Број : 07 K 145 100 B ,Осветленост Дел Број : 07 K 145 100 B/ 07 K 145 100 C /07 K 145 100 H, 07 K 145 215 А Другиот Дел Број : 07 K 145 100 H, 7 24807 30 0 , 724807300,07 К 145 100 B,07 K 145 100 C,07 K 145 215 А. Поддршка една година гаранција, ние им го гарантира на сите производи да бидат ослободени од дефекти во материјалите и изработката кога правилно инсталиран и под нормално користење на оригиналните набавувачот и за оригиналното возило делови беа инсталирани на.Важна забелешка : Пакет се Вклучени : Само како слика, Професионална инсталација е потребно.

R

Избор на клиент