.

.

Baluue 2 парчиња Риба Резервоарот Аквариум Чистење на Сунѓерот Четка Риба Резервоарот Четка за Чистење Риба Резервоарот Scrubber за Аквариум Риба Резервоарот Прозорецот

Baluue 2 парчиња Риба Резервоарот Аквариум Чистење на Сунѓерот Четка Риба Резервоарот Четка за Чистење Риба Резервоарот

DEN 270.96
Залиха

Сунѓерот четка, лесна за scrape тврдоглав алги, но не е лесно да се нула када.Ергономски се справи, не се лизга и удобни, ви даде подобро користење на искуство.Мазни рабови и површина без burrs, безбедно и сигурно, тоа ќе не боли вашите раце.Високо - квалитетни и издржливи, чистење ефект, може да spotlessly чистење на риба резервоарот.Премиум материјалот, и трајни, не е лесно да, лесен за употреба.Опис си уште се загрижени дека алги на вашите риби резервоарот не се?Ако е така, нашите чистење со четки се внимателно подготвени за вас.Тие може да се исчисти полето за алги и други тешко да се постигне места и ги споделите со вашите риби резервоарот почиста.Лесно се чисти ѕидовите на риба резервоарот.Редовно чистење на риба тенк ќе биде многу погодна за живот на водните организми, како што се рибите и растенија.Карактеристики - Боја : Сина, црна.- Материјал : Сунѓер.- Големина : 15. 00 X9. 00 X6. 00cm/ 5. 89 X3. 54 X2. 36inch.- Мазни рабови и површина без burrs, безбедно и сигурно, тоа ќе не боли вашите раце.- Ергономски се справи, не се лизга и удобни, ви даде подобро користење на искуство.- Премиум материјалот, и трајни, не е лесно да, лесен за употреба.- Сунѓерот четка, лесна за scrape тврдоглав алги, но не е лесно да се нула када.- Високо - квалитетни и издржливи, чистење ефект, може да spotlessly чистење на риба резервоарот.- Боја : Како Што Е Прикажано.Пакет Вклучувајќи 2 x Чистење со Четки.

R

Избор на клиент