.

.

BESPORTBLE 2 парчиња Расклопна Кампување Опстанок Удар Оган Цевки Отворено камперски оган Удар Цевки

BESPORTBLE 2 парчиња Расклопна Кампување Опстанок Удар Оган Цевки Отворено камперски оган Удар Цевки

DEN 287.76
Залиха

Кислород може да биде концентрирана на оган без дува премногу.Тоа може да се задржи чад се далеку од очите и ефикасно кислород за да оган на високо ниво.Лесно да се носат, од нерѓосувачки челик материјал се отпорни на топлина и не е лесно да ' рѓа.подарок за пријателите и семејството кои сакаат активности на отворено, како што се кампување, планинарење и повеќе.Усвоен премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива кампување удар оган цевка?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, ве молиме погледнете повеќе!Нашите професионални кампување удар оган цевка мора да ги задоволат вашите потреби.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Избрани Боја.- Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик+ Силикони.- Големина на : 50. 00 X1. 70 X1. 70 cm/ 19. 65 X0. 67 X0. 67 инчи.- Усвоен премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.- Кислород може да биде концентрирана на оган без дува премногу.- Лесно да се носат, од нерѓосувачки челик материјал се отпорни на топлина и не е лесно да ' рѓа.- Тоа може да се задржи чад се далеку од очите и ефикасно кислород за да на оган при високи.- подарок за пријателите и семејството кои сакаат активности на отворено, како што се кампување, планинарење и повеќе.- Боја : Избрани Боја.- Големина : 50 X1. 7 CM.Пакет Вклучувајќи 2 x Удар Оган Цевки.

R

Избор на клиент