.

.

Пан Главата Филипс Само Тапкање Лист Метални Навртки 304 А2-70 Нерѓосувачки (M2.2 М3 М3.5 M4.2 M5 M6)

Пан Главата Филипс Само Тапкање Лист Метални Навртки 304 А2-70 Нерѓосувачки (M2.2 М3 М3.5 M4.2 M5 M6)

DEN 257.28
Залиха

Стандард : GB/T845, Материјал : 304-А2 Нерѓосувачки Челик.Тип : Тркалезна Глава Само Прислушување Завртки.Површински Третман:НЕ-Третман.Големина на Пример : M6*30мм (Навој Дијаметар=6mm; Конец Должина=30мм) со Исклучок на Главата.Брза Испорака Гаранција : Сите парцели ќе бидат доставени во 7-15 дена.Стандард : GB/T845, Материјал : 304-А2 Нерѓосувачки Steel Type : Тркалезна Глава Само Прислушување Завртки Површински Третман : НЕ-Treatment Packaging : Пластични Packaging Size на Пример : M6*30мм (Навој Дијаметар=6mm; Конец Должина=30мм) со Исклучок на Главата.

R

Избор на клиент