.

.

Shifter Двигател за Полнење, Лизгачот Лесно Лифт Тешки Мебел Движат Систем Lifter Комплет 5Pcs Труд Заштеда со Кревање Алатка Показател за Вршење на Риба Резервоарот

Shifter Двигател за Полнење, Лизгачот Лесно Лифт Тешки Мебел Движат Систем Lifter Комплет 5Pcs Труд Заштеда со

DEN 924.00
Залиха

Вози 360° тркала, лесно да се движите, многу флексибилен и лесен за да можете да ја користите, им помага многу во животот.Преземете максимална превозот волумен е 150kg се тркалаат по, навистина практични и моќни.Арм материјал е изработен од високо квалитетен A3 железо материјал, и тркала центар е изработен од ABS пластика. 5 парчиња одговараат може да се користи за носење на тешки предмети, црвена боја е фаќање на око.Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на трудот, се многу практични.Функција : 1. Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на трудот, многу practical2. Арм материјал е изработен од високо квалитетен A3 железо материјал, и тркала центар е изработен од ABS plastic3. Вози 360° тркала, лесно да се движите, многу флексибилен и лесен за да можете да ја користите, им помага многу во life4. Преземете максимална превозот волумен е 150kg се тркалаат по, навистина практични и powerful5. 5 парчиња одговараат може да се користи за носење на тешки предмети, црвена боја е око catching How да се Користат : 1. Подгответе се за движење на артефакт.2. Како што е прикажано на сликата, изберете релативната heightening подлога за да го подигнете го потребен мебел.3. Како што е прикажано на сликата, стави макара во по подигање на рампа, и други триаголници се исти како погоре.4. Како што е прикажано на сликата, можете лесно може да го лизгачот на мебел со ставање на четири pulleys во, и се движи куќата лесно.Спецификација : Предмет Тип : Мебел Движат Lifter Material : A3 железо + ABSBearing Тежина : 150 кг / 330.7 lb(прибл.)Количина : 5 Pcs Color : Red Purpose : за Да се носат тешки предмети Пакет Листа : 1 x Crowfoot4 x Макара.

R

Избор на клиент