.

.

PENYU Моден Дизајн Малцинство Дама Кристал Темперамент Шарени Коса Додатоци корејски Стил на Косата Клип Duckbill Клип Жените Опаѓањето на Ноктот(А)

PENYU Моден Дизајн Малцинство Дама Кристал Темперамент Шарени Коса Додатоци корејски Стил на Косата Клип Duckbill

DEN 78.96
Залиха

Предмет Тип : Headwear.Материјал : Смола.Големина : 10,5*4cm.Пол : ЖЕНИТЕ.Стил : Мода.Предмет Тип : Headwear Pakage : 1 компјутер од Косата Claw Occasion : Дневна Партија,Engagement Gender : ЖЕНИТЕ Стил : Fashion Size : 10,5*4cm Material : Resin Note : ве Молиме овозможи 1cm грешка поради прирачник measurement The боја е предмет на вистинскиот производ.

R

Избор на клиент