.

.

YOAS DIY Моќ Банка за Полнење, Модерен Изглед Батерија 18650 Складирање Кутија за Мобилен Телефон(Црна)

YOAS DIY Моќ Банка за Полнење, Модерен Изглед Батерија 18650 Складирање Кутија за Мобилен Телефон(Црна)

DEN 1233.60
Залиха

Широк Применливост : Погоден за сите видови на мобилни телефони, менување на различни конекција линија, исто така, може да ја полните MP3, MP4, дигитална камера, таблет компјутер и други производи, DC5 V универзална напојување.Безбеден и Сигурен : Усвојување во текот на напон и во текот тековната заштита, се грижи за вашиот мобилен телефон и со вашиот мобилен телефон батеријата.Моден Тренд : Модерен изглед, професионален дизајн, водечки мода, лесен, елегантен.Лесен и Пренослив : Тоа може да се врши во вашиот џеб, паричник, briefcase или куферот кога ќе оди на бизнис или патување.Тоа може да го надополнува енергија за вашиот мобилен телефон во време кога тоа е надвор од сила.Итни Полнење : Можете да го полните вашиот телефон, каде и да се и да се направи повици додека сте во движење без потреба од фиксен извор на енергија. 4pcs 18650 батерии, LCD дисплеј батеријата напон, струја и батеријата останатите, можете лесно да ги отстраните батеријата на власт други уреди.Функција : 1. Итни Полнење : Можете да го полните вашиот телефон, каде и да се и да се направи повици додека сте во движење без потреба од фиксен извор на енергија. 4pcs 18650 батерии, LCD дисплеј батеријата напон, струја и батеријата останатите, можете лесно да ги отстраните батеријата на власт други уреди.2. Моден Тренд : Модерен изглед, професионален дизајн, водечки мода, лесен, елегантен.3. Лесен и Пренослив : Тоа може да се врши во вашиот џеб, паричник, briefcase или куферот кога ќе оди на бизнис или патување.Тоа може да го надополнува енергија за вашиот мобилен телефон во време кога тоа е надвор од сила.4. Безбеден и Сигурен : Усвојување во текот на напон и во текот тековната заштита, се грижи за вашиот мобилен телефон и со вашиот мобилен телефон батеријата.5. Широк Применливост : Погоден за сите видови на мобилни телефони, менување на различни конекција линија, исто така, може да ја полните MP3, MP4, дигитална камера, таблет компјутер и други производи, DC5 V универзална напојување.Како да го Користите : Инсталирате и користите во секое време.Спецификација : Предмет Тип : DIY Моќ Bank Weight : Прибл.90g / 3.2 oz Model : M09 Material : ABSBattery Тип : 4pcs Батерија 18650 (Батерија, Не се Вклучени) Излезен Порт : USB1 5 V 1А, USB2 2.5 V 2 AInput Порт : Микро 5 V 2 AScope На Примена : Поддршка на Сите Видови На Мобилен Телефон Полнење Пакет Листа : 1 x DIY Моќ Банка Кутија.

R

Избор на клиент