.

.

01 02 015 Правосмукалка Филтер, 2 парчиња Филтри Кертриџ за ZB3301

01 02 015 Правосмукалка Филтер, 2 парчиња Филтри Кертриџ за ZB3301

DEN 268.56
Залиха

Силна Адсорпција Ефект : Силна адсорпција ефект, стабилни перформанси, висока сигурност, може да ви донесе воздух.Правосмукалка : Замена на филтер на правосмукалка редовно можат да се подобри работната ефикасност на правосмукалка и да го продолжи својот животен век.Примена : Овој филтер може да се вклопат за ZB3301, ZB3302, ZB3311, ZB3314, ZB3320 P, ZB3323 B, ZB3324 B, ZB3325 B , AEF150. Висок Филтрација Ефикасност : Висок филтрација ефикасност, да може ефективно да филтер за прашина, намалување на прав, полен и други во што дишат.АБС Материјал : Направен од висок квалитет на АБС материјал, трајни, отпорни на абење и долг животен век.Функција : 1. Висок филтрација ефикасност, да може ефективно да филтер за прашина, намалување на прав, полен и други во што дишат.2. Силна адсорпција ефект, стабилни перформанси, висока сигурност, може да ви донесе воздух.3. Овој филтер може да се вклопат за ZB3301, ZB3302, ZB3311, ZB3314, ZB3320 P, ZB3323 B, ZB3324 B, ZB3325 B , AEF150.4. Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив, носат-отпорни и долг животен век.5. Замена на филтер на правосмукалка редовно можат да се подобри работната ефикасност на правосмукалка и да го продолжи својот животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Правосмукалка Filter Material : ABSWeight : Прибл. 66g / 2.3 oz Size : Прибл. 6x9cm / 2.4x3.5in Апликација : Одговара за ZB3301, ZB3302, ZB3311, ZB3314, ZB3320 P, ZB3323 B, ZB3324 B, ZB3325 B , AEF150 Пакет Листата : 2 x Правосмукалка Filter Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент