.

.

3dRose Смешно Симпатична Dachshund Кученце Куче Јаде сладолед Конус - Поздрав Картичка, 6 x 6, Една (gc_255688_5)

3dRose Смешно Симпатична Dachshund Кученце Куче Јаде сладолед Конус - Поздрав Картичка, 6 x 6, Една (gc_255688_5)

DEN 2383.20
Залиха

Картички се creased за лесно виткање и да дојде со бело пликови.Овие празни картички се направени од тешки-должност карта на акции што овозможува дупка со слободна писмена форма.Направен во сад.Смешни Симпатична Dachshund кученце Куче јаде сладолед конус Поздрав картичка е одличен начин да се каже "благодарам" или да го признае секоја прилика.Овие празни картички се направени од тешки-должност карта на акции што овозможува дупка со слободна писмена форма.Картички се creased за лесно виткање и да дојде со бело пликови.Достапни поединечно или во групи на 6 и 12. Произведено во САД.

R

Избор на клиент