.

.

BAUT Мода Слатка Кристал Barrettes Сомот Косата се Украси за Коса Рак Клип Цвет Коса Клипови корејски Стил на Косата Канџи(Вино црвено)

BAUT Мода Слатка Кристал Barrettes Сомот Косата се Украси за Коса Рак Клип Цвет Коса Клипови корејски Стил на Косата

DEN 96.96
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Нов моден дизајн, Многу Убава.Стил : Мода/Неврзан/Сладок/Едноставен/Домот.Предмет Тип : Губење На Ноктот.Големина : 11*5.7 cm.Материјал : Акрил,легура,rhinestone Size : 11*5.7 cm Item Тип : Коса Claw100% сосема нов и висок quality Quantity : 1 pcs New моден дизајн, Многу Beautiful Package : 1 buc Коса Claw Style : Мода/Неврзан/Сладок/Едноставен/Elegant Color : како на сликата.

R

Избор на клиент