.

.

HMKGKJ Чисто Ќебе Кревети Bedspread Еден Двоен климатизација Ватенка Мека Гарнитура Ќебе Листови (Боја : А, Големина : 200x230cm)

HMKGKJ Чисто Ќебе Кревети Bedspread Еден Двоен климатизација Ватенка Мека Гарнитура Ќебе Листови (Боја : А, Големина

DEN 849.60
Залиха

Тип : Тема Ќебе/Крпа Ќебе.Употреба : кревет ќебе,ватенка,утешителот,троседот маска,постелнина соба тепих,дневна соба килим.Поставени на кревет и софа, Мека на допир.одлична топлина задржување, многу топло и sofit може лесно да се адаптира на различни кревети, лесен за чистење.Тоа е погодна за сите сезони.

R

Избор на клиент