.

.

Акцентот Плус Злато Fleur-ДЕ-LIS Камин Екранот

Акцентот Плус Злато Fleur-ДЕ-LIS Камин Екранот

DEN 2513.52
Залиха

Бренд : Акцент Плус.Злато Fleur-Де-Lis Камин Екран.Модел NO : 10019006. Убава камин екран карактеристики fanciful свитоци и златна акценти, вклучувајќи ги истакнат fleur de lis.Три-panel дизајн им овозможува на овој екран за да го собере различни камини.Тежина 10.2 pounds27.5 x 10.5 x 31 инчи tall Iron, mesh, и лист metal UPC 849179042349.

R

Избор на клиент