.

.

Брзо Ослободување ОСКИ за Задните Количка Тркала. Алуминиум Притисни На Копчето. Изберете Ја Вашата Големина (1/2 X 4 1/4)

Брзо Ослободување ОСКИ за Задните Количка Тркала. Алуминиум Притисни На Копчето. Изберете Ја Вашата Големина (1/2

DEN 488.40
Залиха

1/2" ID Брзо Ослободување Оски, од Нерѓосувачки Челик Со Алуминиумска Голем Круг копчето За лесно отстранување на вашите тркала.ЦЕНАТА Е ЗА 1 ОСКА за Да бидете сигурни дека ова ќе одговара на вашиот стол следејќи ги овие чекори : 1 - Мерење на ширината на вашиот задните тркала центар од имајќи да стапка и, исто така, воланот приемник цевка, каде што постојните оска преку слајдови на рамката на инвалидска количка.Додадете две броеви заедно за да се добие точен оска големината на вашите тркала.Вие исто така може да се види нашата видео за да бидете сигурни дека сте мерење правилно. 2 - Мерка вашата моментална оска од под орев во почетокот на топката имајќи.видете на сликата погоре.

R

Избор на клиент