.

.

GG Гранд Општи 48098 Зелена 8.5 X 7.5 инчи Хром Bugler Худ украс во w Windriders

GG Гранд Општи 48098 Зелена 8.5 X 7.5 инчи Хром Bugler Худ украс во w Windriders

DEN 1918.80
Залиха

Wind Rider хром swan худ украс со Зелена боја крило.Телото во тешки хром умре-наѓ, Крило во боја ABS.Големина - 6" (L) x 7" (W) x 7.5" (H).Универзална рамна површина планината, Хардвер Монтажа вклучени за инсталација.Надгради Wind Rider крило дизајн ексклузивни од Големата Целина со осветлени благ сјај ефект.Црни не светне.Се продава од страна на секој, Wind Rider крило серија, исто така, се достапни во хром летање божица (GG 48106) и борба против маало (GG 48390) худ украси.Големиот Општи windrider хром swan худ украс со зелена боја ABS крилја Карактеристики Надгради Wind Rider крило дизајн ексклузивни од Големата Целина со осветлени благ сјај ефект.Црни не светне.

R

Избор на клиент