.

.

JIAJU Трага Игра Камера со Ноќно Движење се Активира 1080P Лов Камери со Ниска Сјај и Надгради Водоотпорен IP66 за Надворешна дивиот свет Гледа

JIAJU Трага Игра Камера со Ноќно Движење се Активира 1080P Лов Камери со Ниска Сјај и Надгради Водоотпорен IP66

DEN 2313.60
Залиха

-HIGH-DEFINITION РЕЗОЛУЦИЈАТА. 1080 P full HD резолуција и автоматско ден/ноќ сензор обезбеди јасни, живи слики и видео записи кои обезбедуваат реални детали што ви се потребни за во-длабочината на знаење на играта животни' однесување карактеристики. -НЕВЕРОЈАТНО ПРЕДИЗВИКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ.Активирањето брзина на 0.8 секунди со 3 континуирано снимки значи дека си помалку веројатно дека ќе го пропушти фотографирање на дивиот свет кој брзо се движи низ полето на гледање. -НЕВИДЛИВИ НОЌНО ИЗВИДНИШТВОТО.Играта камера зема напредни ниска сјај инфраред LED технологија и супериорен движење се активира сензорот за да се произведе квалитетно црно и бело ноќно видение, без сигнализирање игра. -ВЛЕЗ НА НИВО И USER-FRIENDLY.Лесен-за-користење 2." екран со user-friendly навигација на режим на слика опции, квалитетот на фотографијата, видео должина, ПИР интервал, време застаруваат поставки направете го тоа едноставно да го прилагодите вашиот sup спецификации. -ПРИФАТЛИВА И НАЈДОБАР ИЗБОР.Пониска цена и повисоки перформанси направи оваа патека камера совршен sup ПОДАРОК за лов, градина дивиот свет гледа, фарма burglar, home security и имотот на надзор.Користење на АА*8 батерии може да режим на 6 месеци.Микро SD Картичка до 32 GB. (Мемориската картичка НЕ е вклучена во пакетот).Ве молиме формат SD картичка пред да ја користите и да не вметнување или вадење на SD-картичка кога камерата е ВКЛУЧЕНО.До 6 Месеци Долго траење на батеријата со 8 AA батерии(Не се вклучени).

R

Избор на клиент