.

.

NHL Anaheim Патки Удобен Фрли, Ќебе со Ракави Repeat Дизајн

NHL Anaheim Патки Удобен Фрли, Ќебе со Ракави Repeat Дизајн

DEN 552.48
Залиха

100% Полиестер.Увезени.Официјално Лиценцирани.Храбар Тим Графика.Една Големина Одговара на Повеќето Возрасни лица; Мерки 48x71. 100% Полиестер.Машина Перат.Изработени од мек, дебел, луксузни руно со преголеми лабави ракави, на Удобен Фрли, Официјално Лиценцирани Ќебе од Северозапад™ ви овозможува рамената, рацете и горниот дел од телото остануваат заштитени од студот, додека оставајќи грбот и рацете слободни за употреба со лаптоп, ТВ далечински, да се прочита некоја книга, разговор на телефон, јадете оброк или уживање на отворено спортски настан.Мерки 48" x 71" и Карактеристики Тим Offical Лого.

R

Избор на клиент