.

.

Zehui Црна Најлон Куче Миленичиња Розова LED Трепкачко Светло До Јака Ноќ Безбедност Јака Големина XL: 52-60cm Ширина:2.5 cm

Zehui Црна Најлон Куче Миленичиња Розова LED Трепкачко Светло До Јака Ноќ Безбедност Јака Големина XL: 52-60cm

DEN 431.76
Залиха

LED светло зрачи и трепка во темнина.Помага да се задржи вие и вашето куче и други домашни миленици безбедно за време на одење.Исто така, работи како декорација : нека вашето куче повеќе атрактивни.Лесен за користење : едноставно притискање на контрола на копчето прави светлината НА/FLASH/OFF. 2 * CR2016 копчето батерии (пре-инсталиран).Домашно милениче Биста Големина : XL : 52-60cm Ширина : 2.5 cm.Спецификација : извор на Енергија : LED светло светла боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Портокалова, Розова, Бела Начини : Брз флеш-бавно флеш-уште на Батеријата : 2 * CR2016 копчето батерии (пре-инсталиран) Производ тежина : 60g Забелешка : Оваа Ставка Може да Биде Пренослив и перат и компјутери покажува боја само за LED светло,не за јака себе!!!Објектот Вклучува : 1pc x Милениче LED Јака.

R

Избор на клиент