.

.

MW LPV-60-12 LED Драјвер Отворено Водоотпорен AC-DC 12V 5A Напојување за LED Запечатени Панел Планината LPV Серија (12V)

MW LPV-60-12 LED Драјвер Отворено Водоотпорен AC-DC 12V 5A Напојување за LED Запечатени Панел Планината LPV Серија

DEN 908.40
Залиха

90-264 VAC текст.Целосна куќишта со IP67 ниво.Излез 12 VDC 5 A Тековната 60 W.Планината Дупки Вклучени.Нов и оригинален квалитет на тимовите, не-кавга се вратат ако не сте 100% задоволни!.LPV-60-12 УЛ 12 V 60 W Одобрени Отворено Водоотпорен LED Возење Трансформатор Адаптер Таа е направена од страна на реномирана производство Mean Well.Влезниот напон е од 90 до 264 VAC и излез константен напон е 12 V DC.Овој производ е целосно куќишта со IP67 ниво и доаѓа со производство на 2 годишна гаранција.Тоа е УЛ наведени и класа 2 моќ трансформатор.

R

Избор на клиент