.

.

aahs!! Гравирање Грета Thunberg Живот Големина Картон Намалување Застане

aahs!! Гравирање Грета Thunberg Живот Големина Картон Намалување Застане

DEN 1440.00
Залиха

ЖИВОТОТ ГОЛЕМИНА НА ЗАБАВА : Направени во САД, оваа 6 стапки Aahs Грета Thunberg исечок е направена за gags и пукнатини.Aahs!!Гравирање е познат да имаат колекција на уникатни новина подароци.Нашите компилација вклучува производи, како што стојат прозорци, трофеи, биро плочи итн.Ние веруваме во пополнување вашата околина со уникатни предмети да се погледне и да се смееш на.Нашиот производ не е само уште една ставка во вашиот дом или канцеларија, овие се спомени дека доведе до разговори за годините што доаѓаат.Ние веруваме во правење на уникатен спомени дека луѓето ќе се сети за вас.Па што чекаш?Земи вашиот спомен сега!!.ПРОИЗВЕДЕНИ ВО САД : со гордост се направени во САД.Овие stand up прозорци се 78 во x 24.5 во x 12 во (околу 6 ft висок).Направени со висок квалитет тешки картон дека не е лесно да се наведнуваат со движат наоколу.МУЛТИ ЦЕЛ : Користење на живот големина Грета standee фото print за да ги искажете ја вашата поддршка за Грета или како новина дома декор објект.Место тоа во вашата спална соба, дневна соба, лоби или било каде на друго место во куќата.Стави ова во вашиот двор за прикажување на вашите соседи кои ви се случува и да стане дел of Greta Thunberg.Совршен за политички и училиште партии, настани, награда програми, фестивали и саеми, fundraisers или само да ги преземат слики со.ЖИВОТОТ ГОЛЕМИНА НА ЗАБАВА : Направени во САД, оваа 6 стапки Aahs Грета Thunberg исечок е направена за gags и пукнатини.

R

Избор на клиент