.

.

JIAH Алатка за полнење Дома Алатка за Полнење 30 Парче Домаќинство Алатка Сет со Фирма Повеќето Достигна за DIY Алатки Голема Домашна Подарок. Универзална лента со алат

JIAH Алатка за полнење Дома Алатка за Полнење 30 Парче Домаќинство Алатка Сет со Фирма Повеќето Достигна за DIY

DEN 5442.96
Залиха

[Преносни Складирање Торба] преносни торба на овој домаќинство алатка торба е мал, здрав и лесен.Неговите цврсти внатрешни работи и складирање кутија може да се одржи алатки во место.Тоа не заземаат многу простор, и лесно може да се стави било каде, како на пример автомобил.Широк спектар на употреба : Овој домаќинство алатка комплет содржи најчесто користените алатки за малите занаети, дневен дом поправки и одржување задачи, како што е промена завртки, затегнување ореви, одземање, грабање, одредување, ротирање, виткање и други мали основните поправки на вашиот дом, Работа околу.Погодност : количка кога не е потребен, потполно склоплива, погодно да носат или брзо складирање.Висок Квалитет и Стандарди : додатоци на овие алатки се направени од челик и готови во високо-полски хром,сила, издржливост, анти-заштита од корозија.Идеален рака алатка за полнење : Се тоа канцеларија, дома поправка работни места, работа во двор, на патот или во итни случаи, оваа мала, но моќна алатка за полнење е ќе биде исклучително корисно за вас во сите ваши DIY и поправка задача.Многу погодна за семејна употреба.Овој економичен домаќинство алатка комплет содржи најголем дел од алатките кои се потребни за многу основните поправки и одржување во дом или канцеларија.Удобно користење : алатката се изработени од термички обработени од легиран челик и е хром-галвански да се спречи корозија.Тоа е лесен во тежина и опремени со не се лизга рачка, која може подобро да се ограничи мускулите од замор при работа и да се направи вашиот недела DIY удобно.Овој практичен сет на алатки прави DIY одредување и одржување полесно и побрзо - одличен подарок идеја во рака и преносливо чување кутија!Боја : black Case Големина : 36x27x7cm Package Вклучуваат : 1* алатка kit Note : 1.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.2.Постои 1-3мм разлика според упатство за мерење.За нас : Ние сме посветени на обезбедување на одржлив и добар квалитет на стоката, со цел подобрување на со континуирано слушање на клиентите барања.Вие сте добредојдени да не контактирате ако имате било какви проблеми.Овој дом поправка алатка за полнење е уредно ставени во еден куфер, па лесно можете да најдете алатки треба и прават DIY работа побрзо.

R

Избор на клиент