.

.

Патување Спреј Шише Со Носителот Keychain: 6PCS 2oz / 60ml Празни Мали Фина Магла Спреј Шишиња - Преносни Refillable Сад Рака Sanitizer Држачот за Етерични Масла, Течни, Misting, Парфем (6pcs)

Патување Спреј Шише Со Носителот Keychain: 6PCS 2oz / 60ml Празни Мали Фина Магла Спреј Шишиња - Преносни Refillable

DEN 167.76
Залиха

Надградена спреј млазницата излегува многу фина магла дека е рамномерно распоредени. -Функции : За Шампон, клима уред, Лосион и др.Патување шишиња во собата може да се сретнат разни барања, како што се парфем пакување, хидратација на кожата, тенџере наводнување и така натаму.Тие не се само за козметички, исто така се идеални за користење занает спреј бои и сонце за заштита при пешачење.Исто така, може да се стави на вашата торба или џеб. ✈️【Множители Користи】Овие патни шишиња се совршени за различни козметика, toiletries преносни, кампување додатоци, тие може да се користи за складирање на течен сапун, Лосион Toiletries, Телото се Мијат, сос и лосиони, шампон клима уред, креми и многу повеќе, шише е лесен,погоден мини големина го прави лесно да се носат. ✈️【Премиум & Safe Материјал】Овие силиконски патување шишиња се направени од високо-одделение BPA-Free силикони,TSA Одобрена, без мирис, безбедност, лесен и отпорен,трајни и еднократно.Надградена спреј млазницата излегува многу фина магла дека е рамномерно распоредени. ✈️【Издржливост, Преносни И Удобен】 : спреј е единствен, нема истекување и нема блокада.Течноста патување големина шишиња капи натпревар шише устата за да се спречи истекување на течност, а квалитетот е многу здрав. -Примена : за Патување, секојдневниот живот, кампување, велосипедизам, бизнис патување, подарок.Празни патување шишиња се јасни, што сите на вашите производи лесно да се види и да се идентификува што е она што е внатре.Тоа е многу безбеден и удобен за вашиот одмор, и светлината и мек материјал ќе ви овозможи да се Притисне на течноста надвор и спреј од многу лесно.Празни патување шишиња се направени на BPA free пластика, TSA одобрени, безбоен и без мирис.На WHUANR шишиња може да ви помогне да се класифицираат шампон, туш гел, чистење на лицето, телото лосион или било која друга течност треба лесно.Употреба на keychain на силиконски ракав лесно да се закачите на шишиња на вашиот копчињата, чанта, торба, итн.Тие не се само за козметички, исто така се идеални за користење занает спреј бои и сонце за заштита при пешачење.Течноста патување големина шишиња капи натпревар шише устата за да се спречи истекување на течност, а квалитетот е многу здрав.Патната контејнери погоден за нега на кожата, чиста, кампување,бизнис патување, патување, семејството употреба итн.Патување шишиња во собата може да се сретнат разни барања, како што се парфем пакување, хидратација на кожата, тенџере наводнување и така натаму.

R

Избор на клиент