.

.

Sperrins Семејство Украс 2020 Празник Божиќ Украси, Божиќ Украси Дрво Семејството на Дрво Божиќ Украс, бадник Семејството Божиќ Подарок 3 Глави

Sperrins Семејство Украс 2020 Празник Божиќ Украси, Божиќ Украси Дрво Семејството на Дрво Божиќ Украс, бадник Семејството

DEN 1284.00
Залиха

ПВЦ. 10cm во дијаметар.Користете парична казна маркери за да додадете свој стил на Божиќ украси, и нека се исуши по апликацијата.Вашето име и годината ќе биде трајно обележани на празник украси.Совршен Празник Украси направи одличен прилог на вашето Божиќ и одмор .Совршен дома декор за разновидниот се прикаже на Божиќ како виси украси на дрво гранки, табела centerpieces, прозорец, полица, камин, околу banister, елка итн.Совршен додаток за вашиот одмор или дома партија украси.Виси на украс на вашиот елка или испраќање на семејства и пријатели како одмор подарок, тоа ќе биде одличен начин за да се создаде траен, љубов спомени.Користете парична казна маркери за да додадете свој стил на Божиќ украси, и нека се исуши по апликацијата.Вашето име и годината ќе биде трајно обележани на празник украси.

R

Избор на клиент