.

.

Алиса во Чаир со Мачка Алиса во земјата на Чудата Гроздобер - Поздрав Картичка, 6 x 6 инчи), единствен (gc_110210_5)

Алиса во Чаир со Мачка Алиса во земјата на Чудата Гроздобер - Поздрав Картичка, 6 x 6 инчи), единствен (gc_110210_5)

DEN 403.20
Залиха

Димензии (во инчи) : карта 5.5 H x 5.5 W, плик 6 H x 6 W. Тешки карта на акции со празно внатрешни работи.Дополнителни поштенски може да се бара.Картички се creased за Лесно виткање.Празни внатре; плик се вклучени.Алиса во чаир со мачка Алиса во земјата на Чудата Гроздобер поздрав картичка е одличен начин да се каже "благодарам" или да го признае секоја прилика.Овие празни картички се направени од тешки-должност карта на акции што овозможува дупка со слободна писмена форма.Картички се creased за лесно виткање и да дојде со бело пликови.Достапни поединечно или во групи на 6 и 12.

R

Избор на клиент