.

.

Занает Сечење Алатки Пак, од не ' Рѓосувачки Челик Занает Ножеви со 360-степен Ротирачки Нож, Уметност Алатка за Сечење за Занает, Хартија Нож Со Уметност Алатка за Се?

Занает Сечење Алатки Пак, од не ' Рѓосувачки Челик Занает Ножеви со 360-степен Ротирачки Нож, Уметност Алатка за

DEN 1624.80
Залиха

❤Ергономски Рачка : На ергономски дизајнирана рачка во L-форма која може да го зголеми вртежен момент за труд заштеда, тоа ќе го заштити вашиот зглоб за време на долго време сечење работа.Во исто време, тоа е исто така јасни и лесно да се користи на редовни хартија, карта на акции, лепило, поддржан од винил, и 4 мили пластични заврши. ❤Широк Спектар на Употреба : Се се врти перките е дизајниран за сечење mutiple тенки листови материјали како хартија, винил, картички.

R

Избор на клиент