.

.

X‑Оски Линеарна Фаза Прирачник Пресврт Прочистите Платформа Лизгачки Табела Алуминиум Легура Линеарна Фаза Actuator Линеарно Движење Водичи

X‑Оски Линеарна Фаза Прирачник Пресврт Прочистите Платформа Лизгачки Табела Алуминиум Легура Линеарна Фаза Actuator

DEN 1836.00
Залиха

Премиум Квалитет : телото користите алуминиумска легура, мала тежина и силна, frictionresistant, тивко, scratchresistant, dropproof и corrosionresistant.Голема претстава : Опрема ротација се справи со контрола со dovetail водич, донесе висока точност, мазност, високо оптоварување на отпор, стабилно движење, кое има положено строга контрола на квалитетот, што може да се користат со доверба.Практична Алатка : се Применува на оптичка опрема, апарати за мерење, phlx производство на опрема, тестирање машини, микроскопа, и фотографска опрема.Табела Големина : Прибл. 60 x 80mm / 2.4 x 3.1 инч.Може да се користи за обработка на машините, обработка на машините, печатење машини и други.Удар : Прибл. 60mm / 2.4, а во Вчитај : 20 кг, на Теренот : 1.5 мм, XAxes лизгачки табела доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : X-Оска Линеарна Фаза Производ Материјал : Алуминиум легура Модел : SP80 A-DB60 Маса Големина : Прибл. 60 x 80mm / 2.4 x 3.1 во мозочен Удар : Прибл. 60mm / 2.4 во Вчитај : 20 кг на Теренот : 1.5 mm Пакет Листа : 1 x X-Оски Линеарна Фаза.

R

Избор на клиент