.

.

Houchu Коса Додатоци Темперамент Бонбони Боја Headwear за Девојки Не се Лизга Бисер корејски Hairbands Заби Headband Жените Опаѓањето на Обрачот(Транспарентна)

Houchu Коса Додатоци Темперамент Бонбони Боја Headwear за Девојки Не се Лизга Бисер корејски Hairbands Заби Headband

DEN 79.20
Залиха

Предмет тип : Headband.Материјал : Пластични,Faux Бисер.Стил : корејски стил.Боја : Погледнете како го слика(9 бои).Погоден за : Оркестарот,Капење,Измијте го лицето и така натаму.Стил : корејски style Suitable за : Оркестарот,Капење,Измијте го лицето и така on Item тип : Headband Color : Погледнете како го слика(9 бои)Материјал : Пластични,Faux Pearl Package вклучуваат : 1 Pc Headband Note : Поради различни прилагодувања на екранот, на вистински производ, може да имаат малку боја грешка.

R

Избор на клиент