.

.

VGEBY1 Резултат Flipper, 3/4 Цифра Преносни Табела Врвот Табла Лесно Флип Резултат Conuter за Било кој Спорт Кошарка, Тенис на Маса(3-Цифрен)

VGEBY1 Резултат Flipper, 3/4 Цифра Преносни Табела Врвот Табла Лесно Флип Резултат Conuter за Било кој Спорт Кошарка,

DEN 638.16
Залиха

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Резултат Flipper е направен на квалитетот на ПВЦ материјал, свитливи и издржливи, водоотпорен и лесно да се чисти.ЈАСНО БРОЕВИ : печати црвена и црна броеви е чиста и нежна, може да се прочита од каде било на поле, или суд.Секогаш знаат како играта се случува. 2 МОДЕЛИ : Постојат 2 модели за да изберете од, три-цифрениот табла и четирицифрена табла за да ги задоволат вашите различни потреби.Табла може да биде лесно да се превртува, со парична казна изработка.ПРЕНОСНИ : Резултат Flipper е светлина и мали, лесни за носење и чување, а е добра алатка за пресметување на резултати во различни спортови.ШИРОКА УПОТРЕБА : се Освојат Flipper е идеален за внатрешна и надворешна игри како кошарка, бејзбол, хокеј на мраз, фудбал, одбојка, ultimate за било натпреварувачки спорт.Карактеристики : 1. СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Резултат Flipper усвојува hig на квалитетот на ПВЦ материјал, свитливи и издржливи, водоотпорен и лесно да се чисти. 2. ЈАСНО БРОЕВИ : Резултат Flipper е чиста и нежна, може да се прочита од каде било на поле, или суд.Секогаш знаат како играта се случува. 3. 2 МОДЕЛИ : Постојат 2 модели за да изберете од, три-цифрениот табла и четирицифрена табла за да ги задоволат вашите различни потреби.Табла може да биде лесно да се превртува, со парична казна изработка. 4. ПРЕНОСНИ : Резултат Flipper е светлина и мали, лесни за носење и чување, а е добра алатка за пресметување на резултати во различни спортови. 5. ШИРОКА УПОТРЕБА : Идеален за внатрешна и надворешна игри како кошарка, бејзбол, хокеј на мраз, фудбал, одбојка, ultimate за било натпреварувачки спорт.Спецификација : Материјал : ПВЦ Боја : Прикажува како слика Тип Опции : 3-цифрен; 4-цифрен Големина : 3-цифрен : Прибл. 26 X и 17,5 см / 10.23 X 6.88 инчен 4-цифрен : Прибл. 37 X и 17,5 см / 14.56 X 6.88 инчен Тежина : 452g / 623g Пакет Листа : 1 * Табла.

R

Избор на клиент