.

.

EuisdanAA Автомобил Авто Линк Розова Бавно Удар ПАЛ Женски Мини Осигурач 30A 30 Amp 32V(Coche Авто Линк Роса Бавно Удар ПАЛ Hembra Мини Fusible 30A 30 Amp 32V

EuisdanAA Автомобил Авто Линк Розова Бавно Удар ПАЛ Женски Мини Осигурач 30A 30 Amp 32V(Coche Авто Линк Роса Бавно

DEN 724.80
Залиха

Име на производ : Автомобил ПАЛ на Осигурувачот;Напон : 32 V.Осигурач Струја : 30 A;Дизајн : Женски.Надворешен Материјал : Пластика, Метал;Екстериер Боја : Портокал.Вкупна Големина : 27 x 14 x 12mm/ 1.06" x 0.47 x 0.55" (L*W*T);Одговара Сечилото Големина : 7 x 1.5 mm/ 0.28" x 0.06" (W*T)(Tamaño вкупно : 27 x 14 x 12 mm / 1.06" x 0.47 x 0.55" (L * W * T); Tamaño де ла hoja де ajuste : 7 x 1.5 mm / 0.28" x 0.06" (W * T).Нето Тежина : 4g;Пакет Содржина : 1 x Автомобил ПАЛ Осигурач(Peso neto : 4 g; Contenido del paquete : 1 x Fusible ПАЛ став automóvil.Euisdan AA Автомобил Авто Линк Розова Бавно Удар ПАЛ Женски Мини Осигурач 30 A 30 Amp 32 VFemale тип, пластични надворешноста изградба, лесен и удобен за користење.Идеална замена дел за auto, автомобил, возило, итн.Опис на Spanish Coche Авто Линк Роса Бавно Удар ПАЛ Hembra Мини Fusible 30 A 30 Amp 32 VNombre del producto : Fusible ПАЛ став coche; Voltaje : 32 VCorriente del fusible : 30 A; Diseño : Hembra Material надворешноста : plástico, метално; боја на надворешноста : naranja Tamaño вкупно : 27 x 14 x 12 mm / 1.06" x 0.47 x 0.55" (L * W * T); Tamaño де ла hoja де ajuste : 7 x 1.5 mm / 0.28" x 0.06" (W * T) Peso neto : 4 g; Contenido del paquete : 1 x Fusible ПАЛ став automóvil.

R

Избор на клиент