.

.

Среќен Роденден на Ќерка-во-закон - шарени точки на бело - Поздрав Картичка, 6 x 6 инчи), единствен (gc_165133_5)

Среќен Роденден на Ќерка-во-закон - шарени точки на бело - Поздрав Картичка, 6 x 6 инчи), единствен (gc_165133_5)

DEN 177.12
Залиха

Димензии (во инчи) : карта 5.5 H x 5.5 W, плик 6 H x 6 W. Тешки карта на акции со празно внатрешни работи.Дополнителни поштенски може да се бара.Картички се creased за Лесно виткање.Празни внатре; плик се вклучени.Среќен роденден на ќерка-во-закон - модерна шарени Точки на моделот на бела поздрав картичка е одличен начин да се каже "благодарам" или да го признае секоја прилика.Овие празни картички се направени од тешки-должност карта на акции што овозможува дупка со слободна писмена форма.Картички се creased за лесно виткање и да дојде со бело пликови.Достапни поединечно или во групи на 6 и 12.

R

Избор на клиент