.

.

anzhixiu Ергономски C-Форма Коленото Перница за Странични Прагови ги опфаќа надколеницата да се Задржи Вашата Карлицата Законот за Грбот, Колковите&Колена Болка - Нога

anzhixiu Ергономски C-Форма Коленото Перница за Странични Прагови ги опфаќа надколеницата да се Задржи Вашата Карлицата

DEN 479.76
Залиха

Штом ние научив дека перници за странични прагови на пазарот беа лесно да ја извадите надвор, ние ја измислил оваа коленото перница со рака, па луѓето можат да се движат слободно во кревет.Тоа е затоа што нашите тежина главно е фокусирана на една страна и нашите карлицата не е во неутрална позиција, додека страна да спие.Лесни&Елегантен изглед - Ова перница за странични прагови е само 0.

R

Избор на клиент